Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

لمینت چه رنگ هایی دارد؟

لمینت با رنگ های چوب و به طرح چوب ساخته می شود. رنگ های لمینت از رنگ روشن تا رنگ بسیار تیره متنوع است.  ولی تقریبا همه رنگ ها با نقش چوب ساخته شده اند. در زیر چند نمونه لمینت طرح چوب با رنگ های روشن و تیره می بینید:

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از طرح های جدید و محبوب لمینت، پتینه است که ترکیب دو رنگ سفید و چوبی-مسی است. مطمئنا این طرح برای دکوراسیونی که از ابزار پتینه و کاغذ دیواری پبنیه استفاده کرده است، مناسب است. در عکس زیر نمونه لمینت طرح پتینه را می بینید:

 

لمینت های نقش دار متداول نیست، چون دکوراسیون فضا را خیلی شلوغ می کند و امکان دیده شدن سایر وسایل و ابزار دکوراسیون را نمی دهدد. به همین دلیل نمونه های طرح دارد بسیار کم است. مثل لمینت-پارکت زیر که با طرح روزنامه است و بیشتر برای فضاهای تجاری مانند کافی شاپ و رستوران مناسب است.

 

در فضای کوچک مثل آپارتمان بهتر است از پارکت های رنگ روشن استفاده شود.

همچنین یکی از کاربرهای اصلی پارکت های تیره رنگ، ویلا ها است.

 

 

بازگشت به مقاله های آرکس

 کلمات کلیدی:

کاغذ دیواریپارکت- پارکت لمینت- لمینت- پارکت ترکیه- پارکت واریو- دکوراسیون- محصولات دکوراسیون- شرکت دکوراسیون- دکوراسیون داخلی- معماری داخلی- طراحی دکوراسیون- طراحی دکوراسیون داخلی- لمینت- فروش پارکت- فروش لمینت- انواع پارکت- انواع لمینت- لمینت سایلنت- پارکت سایلنت- فروشگاه پارکت لمینت- قیمت پارکت- شرکت پارکت- لمینت

دکوراسیون | بهترین طراحی در ایران

 

امکانات

مشاهده در فلیکر