Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

چگونه پارکت- لمینت را تمییز کنیم؟

همانطور که در مقاله"پارکت-لمینت چیست" گفته شد، پارکت لمینت (یا به اختصار لمینت) از چوب فشرده شده hdf ساخته شده که روی آن یک لایه لمینت قرار گرفته است. خوشبختانه لمینت به راحتی قابل تمییز کردن و شستشو است. می توان سطح لمینت را با جاروی برقی یا دستی جارو کرد و سپس روی آن تی کشید. هنگام تی کشیدن لمینت دقت کنید که تی باید کاملا تمییز باشد که جای آن روی لمینت نمایند به خصوص اگر رنگ پارکت-لمینت تیره است. تی را فقط مرطوب کنید و دقت کنید که نباید در حدی خیس باشد که آب از آن بچکد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از جارو کردن کامل فضا، تی کشیدن را از یک گوشه دیوار شروع کنید و از یک سمت به آرامی تا انتهای دیوار روبرو بکشید. اگر بتوانید درست بعد از تی کشیدن، سطح لمینت را خشک کنید، بسیار عالی است. چراکه جای لک آب روی آن نمی ماند.

دقت کنید که بهتر است قبل از مرطوب کردن سطح لمینت، همه غبار و خاک را با جارو برقی از بین ببرید، چراکه در غیر این صورت به محض مرطوب شدن سطح، خاک روی آن تبدیل به گل می شود و تمییز آن سخت تر است. البته این نکته بیشتر در فضاهای اداری صحت دارد، زیرا رفت و آمد با کفش صورت می گیرد و خاک زیادی به روی سطح لمینت آورده می شود.

اگر لکه ای روی سطح لمینت قرار گرفته که با آب پاک نمی شود، بهتر است از پاک کننده های چند منظوره برای از بین بردن آن استفاده کنید.

 

 

بازگشت به مقاله های آرکس

 

کلمات کلیدی:

کاغذ دیواریپارکت- پارکت لمینت- لمینت- پارکت ترکیه- پارکت واریو- دکوراسیون- محصولات دکوراسیون- شرکت دکوراسیون- دکوراسیون داخلی- معماری داخلی- طراحی دکوراسیون- طراحی دکوراسیون داخلی- لمینت- فروش پارکت- فروش لمینت- انواع پارکت- انواع لمینت- لمینت سایلنت- پارکت سایلنت- فروشگاه پارکت لمینت- قیمت پارکت- شرکت پارکت- لمینت

دکوراسیون | بهترین طراحی در ایران

 

امکانات

مشاهده در فلیکر