Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

منظور از فوم سایلنت و پارکت لمینت سایلنت چیست؟

 

همانطور که می دانید، سایلنت به معنای بی صدا است. پارکت های قدیمی که امروزه کمتر در بازار یافت می شود و قیمت بیشتری نسبت به لمینت دارند، با اینکه با چسب به زمین می چسبند، معمولا بی صدا هستند. به این معنا که راه رفتن روی آنها صدا ایجاد نمی کند. ولی منظور از پارکت-لمینت سایلنت یا لمینت سایلنت، لمینت های جنس hdf است که هنگام راه رفتن یا افتادن اشیا روی آن صدای کمتری تولید کند. سایلنت بودن لمینت یکی از مهمترین نکاتی است که هنگام خرید لمینت باید به آن توجه کنید. هر چه جنس پارکت- لمینت مرغوب تر باشد، یعنی hdf آن فشرده تر ولایه لمینت روی آن کیفیت بهتری داشته باشد، بی صدا تر است. پارکت- لمینت های اروپایی (مثلا ساخت آلمان یا ترکیه) از این نظر عالی هستند، حال آنکه پارکت- لمینت های چینی کیفیت کمتری دارند و هنگام راه رفتن روی آن صدایی مانند "جیر جیر" تولید می کنند که خوشایند نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لمینت های سایلنت حتی تا حدی از بروز صدا از بیرون به داخل خانه جلوگیری می کنند (مثل صداهایی که ممکن است از طبقه زیرین یا موتورخانه به داخل بیاید) و نیز از بروز صدا از داخل منزل شما به طبقه پایین جلوگیری می کنند.

فوم یک ماده پلاستیکی به قطر چند میلیمتر است که هنگام نصب زیر پارکت-لمینت نصب می شود و به محکم نگه داشتن آن کمک می کند. فوم های سایلنت خود دارای ویژگی جلوگیری از بروز صدا هستند و تا چند دسیبل صدای وارد شده به فضا را کم می کنند. همچنین فوم سایلنت به بی صدا بودن پارکت-لمینت هنگام راه رفتن روی آن کمک می کند. فوم سایلنت قیمت زیادی ندارد و تقریبا مترمربعی 3000 تومان در بازار به فروش می رسد.

 

 

بازگشت به مقاله های آرکس

 

کلمات کلیدی:

کاغذ دیواریپارکت- پارکت لمینت- لمینت- پارکت ترکیه- پارکت واریو- دکوراسیون- محصولات دکوراسیون- شرکت دکوراسیون- دکوراسیون داخلی- معماری داخلی- طراحی دکوراسیون- طراحی دکوراسیون داخلی- لمینت- فروش پارکت- فروش لمینت- انواع پارکت- انواع لمینت- لمینت سایلنت- پارکت سایلنت- فروشگاه پارکت لمینت- قیمت پارکت- شرکت پارکت- لمینت

دکوراسیون | بهترین طراحی در ایران

 

امکانات

مشاهده در فلیکر